Hakkımızda

 

Merhabalar ben Güneş Öztoprak…

Bebeklere ve işine aşık bir fotoğrafçı, aynı zamanda bir anneyim. Fotoğraf ustası büyük dede, dede ve babanın bulunduğu bir ailenin üyesiyim. Mustafa Kemal Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. Bebek fotoğrafları çekim maceram yıllar önce bebeklerin gülümsemesindeki doğallığı kareleme isteğim ile başladı. Doğum çekimi maceram ise bu doğal gülümsemenin hayata ilk merhaba dediği anı fotoğraflamam gerektiğini hissetmem ile başladı.Anne olduktan sonra bu anlar bana dahada duygusal gelmeye başladı ve her doğum çekimini gözlerim dolu dolu tamamlıyorum. Sonrasında fotoğraf benim için bir tutku haline dönüştü ve kendimi en mutlu hissettiğim yerlerden birinin bebeklerin yanı olduğunu farkettim.

Mezun olduğum bölüm gereği hijyen kurallarına hakim ve fotoğrafın (teknik ve sanatsal anlamda) içinde büyümüş biri olarak çekim anlarında bebeklerin  tadını çıkarıp karelemekten başka düşünmem gereken bir durum kalmıyor ortada.

Her çekim kategorisinde mutlaka doğal çekim ortamları ve doğal ışıktan yanayım.Buna düğün çekimleride dahil…Doğal ışığın fotoğrafa ciddi anlamda bir masumiyet ve güzellik kattığını düşünmekteyim.

Özetle mutlu aile ve bebeklerle vakit geçirip onların bu mutlu anlarını ölümsüzleştirmekten inanılmaz keyif alan bir fotoğrafçıyım.Gözüm, gücüm, sağlığım elverdiği sürece sizlerle her zaman beraber olmaya devam edeceğim. Bol fotoğraflı günlerde görüşmek üzere…

Telif Hakkı